Yhteystiedot

Työntekijät:

 

Urheilutoimenjohtaja: Tuomas Pulkkinen
Tuomas Pulkkinen
tuomas.pulkkinen@o2-jkl.fi
040 966 3816 (klo. 9-17)
U15-U22 sekä aikuisten kilpajoukkueet

 

 


Joonas Kaasalainen

Valmennuspäällikkö:
Joonas Kaasalainen
joonas.kaasalainen@o2-jkl.fi
040 966 3996 (klo. 10-18)
Amppariliiga, U8-U11-joukkueet,
Talent-valmennus

 

 

Asmo Hakanen

Valmennuspäällikkö: 
Asmo Hakanen
asmo.hakanen@o2-jkl.fi
040 966 3753 (klo 12-19)
U12-U14-joukkueet, koulukerhot, soveltavan salibandyn ryhmät

 

 

 

Krista Karhunen

Toiminnanjohtaja: 
Krista Karhunen
krista.karhunen@o2-jkl.fi
040 966 3902 (klo. 8-18)
Hallinto, yhteistyökumppanuudet, markkinointi, aikuisten harrastejoukkueet

 

 

 

Hallitus:

Puheenjohtaja Jaakko Andersson, jaakko.andersson@o2-jkl.fi, puh. 040 083 2042
Varapuheenjohtaja Petri Vähäkangas, petri.vahakangas@o2-jkl.fi, puh. 045 111 7373

Varsinaiset jäsenet

Elina Niekka, elina.kylmalahti@o2-jkl.fi
Marko Ylennysmäki, marko.ylennysmaki@o2-jkl.fi
Marko Hokkanen, marko.hokkanen@o2-jkl.fi
Marko Hyvönen, marko.hyvonen@o2-jkl.fi
Jani Janttonen, jani.janttonen@o2-jkl.fi
Juha Hirvonen, juha.hirvonen@o2-jkl.fi

Varajäsenet

Jukka-Pekka Pitkänen, jukka-pekka.pitkanen@o2-jkl.fi

 

Talousasiat

Henna Saukko, talous@o2-jkl.fi

Katso joukkueiden yhteystiedot joukkueiden alta.

 

O2-Jyväskylä ry toimisto

Sykeraitti 7
40630 Jyväskylä
toimisto@o2-jkl.fi

Toimisto on avoinna pääsääntöisesti arkisin 09-16 välisenä aikana. Suosittelemme asiointia kuitenkin puhelimitse tai sähköpostilla ja sopimaan tapaamiset etukäteen. Toimisto sijaitsee liikunta- ja hyvinvointikeskus Buugilla. Aulapalvelusta vasemmalla puolella portaan ylös.

 

Laskutusosoitteet:

Y-tunnus: 1777732-6
Kotipaikkakunta: Jyväskylä

Verkkolaskutusosoite, (ensisijainen)

Verkkolaskuosoite: 003717777326
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

O2-Jyväskylä ry käyttää Visma Fivaldi taloushallinto-ohjelmaa.

Meillä on mahdollisuus vastaanottaa verkkolaskuja. Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme Teitä lähettämään jatkossa paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Kirjelaskujen osoite

Salibandyseura O2-Jyväskylä ry
17777326
PL 100
80020 Kollektor Scan

Pyydämme lisäämään laskulle joukkueen ja yhteyshenkilön.

Laskutusosoitteeseen lähetetään vain ja ainoastaan laskuja, muu materiaali toimitetaan edelleen aiemmin käytössä olleisiin osoitteisiin.

Pankkitili

Keski-Suomen Osuuspankki
FI33 5290 0220 2477 85
BIC: OKOYFIHH